Blog, Opakowania

4 rzeczy które warto rozważyć przy wyborze worków próżniowych.

4 RZECZY, KTÓRE NALEŻY ROZWAŻYĆ PRZY ZAKUPIE WORKÓW PRÓŻNIOWYCH

Oto nasza lista porad dotycząca 4 rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie worków próżniowych – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz eksperymentować z pakowaniem próżniowym do żywności, czy robiłeś to już wcześniej – możesz po prostu wybrać lepsze rozwiązanie do pakowania próżniowego lub podzielić sięz nami własnymi doświadczeniami.

Mówiliśmy to już wcześniej że zgrzewarka próżniowa to jeden z najlepszych wynalazków, których można używać na co dzień w domu. Zastosowania są nieograniczone! Ale przedtem musisz również zastanowić się, jaki rozmiar worka lub rolki próżniowej będzie dla Ciebie najlepszy.

Jak wybrać odpowiednie worki próżniowe

1.Diamond vs wytłaczane mikro dziurek – Worki i rolki DIAMOND z fakturą rąbów/diamentów mają grubość 105 mikronów, co oznacza, że ​​idealnie nadają się do pakowania próżniowego produktów mięsnych, warzyw, ryb, orzechów, nasion i wielu innych. A nawet produktów z ostrą krawędzią. Worki dostępne na rynku to często produkty z Chin, z prostymi wytłoczeniami w kształcie kółek. Tłoczenie to nie zawsze jest wystarczająco głęboki i powtarzalne przez co ilość usuwanego powietrza jest mniejsza. Wytłaczane torebki i rolki DIAMOND są nieco grubsze (105 mikronów) i mocniejsze i doskonale nadają się do stosowania z ostrzejszymi przedmiotami, takimi jak kościste mięso lub w celu przedłużenia trwałości żywności na dłużej. Specjalne, głębokie tłoczenia pozwalają na sprawne i szybkie usuwanie powietrza.

2.Wybierz odpowiednią ilość – Zdecyduj, ile porcji chcesz mieć w każdej torebce. Gotujesz dla dwojga lub pięcioosobowej rodziny, prowadzisz firmę, która szuka miejsca do przechowywania żywności, czy też przygotowujesz posiłki z wyprzedzeniem na imprezę lub wyjazd na kemping? Możesz wybrać opakowanie 50 sztuk lub 100 sztuk a nawet 500 i 1000 w pakietach, więc w zależności od tego do czego wykorzystujesz opakowania możesz wybrać więcej rozmiarów ale mniejsze ilości lub większy pakiet jednego rozmiaru.Jeśli gotujesz tylko dla rodziny, możesz zamówić jednorazowo mniej. Oferujemy również darmową dostawę gdy osiągniesz wyznaczony koszt koszyka co pozwala na częstsze ale mniejsze zakupy.

Jeśli prowadzisz małą firmę, wygodnie byłoby kupować torby w dużych ilościach, aby zaoszczędzić czas na konieczności zamawiania ich gdy się skończą. Tu proponujemy duże pakiety w lepszej cenie.

3. Czy potrzebuję torebki czy rolki?

 • Rolki próżniowe
  Rolki Diamond zapewniają elastyczność tworzenia własnych toreb o niestandardowym rozmiarze. Rolki występują w kilku szerokościach: 150 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm, 250 mm, 280 mm, 300 mm, 350 mm i 400 mm.
 • Worki próżniowe
  Czy chcesz pakować ptaki worek zawsze możesz zmniejszyć)

Nasze woreczki są dostępne również w zestawach, co ułatwia zamykanie żywności i przechowywanie.

Nie zapomnij zmierzyć przedmiotu, który zamierzasz zamknąć próżniowo (wskazówka: nie zapomnij dodać kilku centymetrów z każdej strony, aby mieć wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić jedzenie)

4. Jaki rozmiar torby potrzebuję?
Zarówno worki moletowane jak i rolki prózniowe z wytłoczeniami są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Poniżej kilka najczęściej wybieranych:

150mm x 200mm – zamykanie kieszonkowych przekąsek, takich jak mieszanka szlaków lub orzechy
1170mm x 250mm – uszczelnianie małych filetów rybnych, mniejszych kawałków mięsa
200mm x 300mm – pakowanie porcjowanej lasagne i warzyw
250mm x 350mm – zamykanie resztek (np. Makaronów), 1kg mąki lub kawy
300mm x 400mm – pakowanie próżniowe dużych filetów rybnych lub całych potraw

Dlaczego warto wybrać worki DIAMOND?

 • Najwyższej jakości produkty do uszczelniania próżniowego w Polsce!
 • Wyjątkowa obsługa klienta
 • Gwarancja produktu zawsze na stanie
 • Opakowania wykonane z folii wolnej od BPA
 • W całości produkowane we Włoszech

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego VACBAGS jest dostawcą najlepszych produktów do pakowania próżniowego, zobacz jak są produkowane tutaj.

Jeśli masz pytania wyślij nam zapytanie online tutaj lub zadzwoń pod numer 12 653 04 06.

VACBAGS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom najlepsze produkty, najlepsze ceny i najlepszą obsługę klienta. Idealne opakowania do użytku domowego – niezależnie od tego, czy uwielbiasz łowić ryby, biwakować czy gotować, Nasze opakowania nadają się również dla małej gastronomii.

Skorzystaj z naszego łatwego i bezpiecznego systemu zamówień online. Zobacz naszą szeroką gamę worków do pakowania, rolek moletowanych i zgrzewarek próżniowych. Nie zapomnij zaglądać do naszego bloga gdzie możesz dowiedzieć się więcej o pakowaniu i naszych produktach.. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *