Pakowarka próżniowa listwowa marki Stalgast to niezawodne urządzenie do próżniowego pakowania produktów spożywczych. Stosowanie pakowarki próżniowej znacznie wydłuża przydatność wszystkich produktów do spożycia. Urządzenie świetnie sprawdzi się do pakowania produktów sypkich i delikatnych produktów suchych.

Pakowarka została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości.

Cyfrowy wyświetlacz zainstalowany w urządzeniu pozwala na dokładny monitoring procesu zgrzewania.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję marynowania gwarantuje to znacznie lepszy smak pakowanych potraw.

Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania pakowarka Stalgast umożliwia dokładną regulacją czasu zgrzewania, dzięki czemu zgrzewane worki są zawsze szczelnie zamknięte.

Wydajność pomp sprawia, że pakowarki Stalgast znacznie wyróżnia się spośród pakowarek konkurencyjnych firm. Urządzenie pozwala na przygotowanie znacznie większej ilości worków w tym samym czasie.

Wybrane modele zgrzewarek próżniowych:

  • Stalgast 691301
  • Stalgast 691302
  • Stalgast 691303

Dedykowane worki i folie moletowane:

 

 

author-avatar

O vacbags.pl

Vacbags to oficjalny dystrybutor folii i opakowań do pakowania prożniowego niemieckiej firmy ALLVAC. Dystrubutor worków i rękawów moletowanych do pakowania próżniowego DIAMOND® i VACBAG® (marki własne). Dostawca profesjonalnych urządzeń do parkowania próżniowego włoskiego producenta VALKO.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *