Dziś, kiedy zmagamy się z pandemią COVID-19, bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dezynfekcja powierzchni i to nie tylko w zakładach medycznych, toaletach czy lokalach gastronomicznych. To dzięki tej prostej czynności można pozbyć się wielu bakterii, wirusów i grzybów, które nierzadko wywołują poważne choroby. By mieć pewność, że przeprowadzane działania przynoszą właściwe rezultaty, warto wyposażyć się w specjalistyczne preparaty o działaniu potwierdzonym badaniami. Takie środki czyszczące znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy różne preparaty do dezynfekcji powierzchni płaskich. W ofercie dostępne są środki na bazie alkoholu o stężeniu min. 60% takich firm, jak Clinex i Kemetyl. Proponujemy płyny uniwersalne, do mycia podłóg, w tym silnie zaolejonych posadzek, blatów i urządzeń kuchennych, w ofercie dostępne są również chusteczki do rąk. Środki mają działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Są to produkty do powszechnego stosowania przeznaczone do używania zarówno w obiektach medycznych, szkołach czy restauracjach, jak i w domach i mieszkaniach prywatnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Clinex DEZOWipes Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni

11,07  z VAT
DEZOWipes chusteczki do dezynfekcji rąk z wysokogatunkowej włókniny, nasączone środkiem do dezynfekcji na bazie alkoholu. Ludzie często zadają sobie pytanie, jaki

Clinex Nano Protect Floral – Nanopreparat do mycia podłóg

Od: 23,37 
Niskopienny preparat czyszczący do mycia posadzek odpornych na działanie wody. Produkt zawiera w składzie długo utrzymującą się, kompozycję zapachową nie

Clinex Anti-Oil Płyn do silnie zaolejonych posadzek

Od: 29,52 
Właściwości: Preparat przeznaczony jest do maszynowego mycia powierzchni odpornych na działanie środków alkalicznych, doskonale sprawdza się w myciu ręcznym. Preparat

Clinex DEZOFast Preparat dezynfekująco – myjący

36,72  z VAT
DEZOFAST jest bezaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Clinex Barren Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni zmywalnych

Od: 43,05 
Właściwości: Zasadowy, płynny preparat na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o działaniu bakterio- i grzybobójczym, przeciw grzybom drożdżopodobnym, przeznaczony do dezynfekcji i mycia wodoodpornych powierzchni, urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością. Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 4379/11.

Nano Protect Silver Table Preparat do dezynfekcji blatów i urządzeń kuchennych

44,28  z VAT
Uniwersalny płyn do dezynfekcji wszelkich blatów, stołów, urządzeń kuchennych, pojemników, wnętrz urządzeń chłodniczych itp. Dzięki zawartości aktywnych NANO cząsteczek preparat niszczy bakterie, grzyby oraz zarodniki. Doskonale nadaje się do codziennej i okresowej dezynfekcji. Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 4103/10.

Clinex DEZOFast Koncentrat Preparat dezynfekująco–myjący

224,99  z VAT
Płyn do dezynfekcji powierzchni w formie skoncentrowanej, to bardzo wydajny produkt. Stosuje się go do dezynfekcji powierzchni o dużych rozmiarach, jak dezynfekcja powierzchni szpitalnych, którą określa procedura dezynfekcji powierzchni. Clinex DEZOFast Koncentrat może być stosowany także do dezynfekcji narzędzi. To znakomite rozwiązanie dla firm sprzątających.   Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym nr 8007/20 – Bezaldehydowy, wysokowydajny środek dezynfekujący o wyjątkowej skuteczności bakteriobójczej i wirusobójczej. – Szerokie spektrum skuteczności; bakterie, drożdże, grzyby, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz zarodniki C. difficile * – Czyści i dezynfekuje w obecności brudu, krwi i białek.

Hygiene4All preparat higieniczny do powierzchni 0,5L – 68% alkoholu

18,99  z VAT
HYGIENE4ALL Kemetyl to preparat higieniczny do dezynfekcji o zapachu cytrusowym. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawiera 68% alkoholu izopropylowego. Używać

Kemetyl HYGIENE4ALL płyn do dezynfekcji 68% alk 5L

48,69  z VAT
HYGIENE4ALL Kemetyl to preparat higieniczny do dezynfekcji o zapachu cytrusowym. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawiera 68% alkoholu izopropylowego. Używać tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach przestrzegając ogólnych zasad higieny oraz bezpieczeństwa pracy. Uziemić/połączyć pojemnik i sprzęt odbiorczy. Używać elektrycznego/wentylującego/oświetleniowego przeciwwybuchowego sprzętu.