Zapytanie ofertowe

Wypełnij teraz formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby przedstawić Ci indywidualną wycenę.

UWAGA: W przypadku pytań o realizację złożonego zamówienia bardzo prosimy o wpisanie numeru zamówienia.
Polityka prywatności sklepu internetowego. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Novum Office Sp z o.o.). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres email do kontaktu : admin@vacbags.pl
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Stwórz własny rozmiar

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie - wypróbuj nasz testowy zestaw worków do pakowania próżniowego lub skontaktuj się z nami, aby dostosować zamówienie.

Bezpłatne próbki worków gładkich / tłoczonych

Zamów teraz bezpłatny zestaw worków zwykłych lub moletowanych. W zestawach znajdują się również specjalne woreczki do gotowania sous vide. Przekonaj się sam

Dostosuj rozmiar do Twoich potrzeb

W przypadku potrzeby wyceny, niestandardowych rozmiarów worków próżniowych i specjalnych opcji wypełnij nasz formularz, a my chętnie się z Tobą skontaktujemy.