Worki moletowane przeznaczone do pakowania produktów w pakowarkach próżniowych bezkomorowych, czyli tzw. listwowych. Można dzięki nim przechowywać wędliny, ryby, mięsa, warzywa, owoce czy grzyby, a nawet dania gotowe. Dzięki możliwości zamrożenia zyskujemy tym samym doskonałej jakości produkty na długo.

Worki moletowane (tłoczone jednostronnie), wykonane z wysokiej jakości bezbarwnej folii PA/PE o grubości 105 mikronów. Worki są wykorzystywane do pakowania w próżni, do pakowania w zewnętrznych pakowarkach próżniowych. Bardzo dobrze sprawdzają się przy pakowaniu: mięsa, wędlin, nabiału, ryb, warzyw, owoców, art. garmażeryjnych. Oferowane przez nas worki posiadają deklarację zgodności z przepisami Unii Europejskiej. Certyfikat przesyłamy na życzenie kupującego. Służą do zabezpieczania produktów spożywczych. Worki jednostronnie moletowane są kompatybilne z większością nowoczesnych pakowarek listwowych dostępnych na rynku.

Za każdym razem, gdy przechowujesz żywność za pomocą systemu opakowań DIAMOND, masz pewność zachowania najwyższej świeżości. Udowodniono, że torebki próżniowe utrzymują świeżość nawet 5x dłużej i zachowują smak produktów, dzięki czemu Twoje jedzenie smakuje tak samo dobrze, jak w dniu, w którym je kupiłeś.

 

Worki moletowane do pakowarek listwowych

Pełna kompatybilność ze współczesnymi urządzeniami:

Proficook, Lund, Caso, FoodSaver, Silvercrest, Stalgast, Bartscher, Clatronic, Zepter i inne.

Worki mogą pracować z pakowarkami listwowymi zapewniając szybkie i skuteczne usunięcie powietrza z wnętrza opakowania. Faktura w postaci rąbów. Tłoczenie na jednej stronie worka pozwala zachować wysoką wizualizację produktu wewnątrz. Jedna warstwa moletowania jest niezbędna do właściwego i szybkiego usunięcia powietrza. Warstwa gładka pozwala na estetyczną wizualizację spakowanego produktu.

W ofercie worków i folii moletowanych DIAMOND znajduje się ponad 30 standardowych rozmiarów i wzorów opakowań (worki i rękawy foliowe). Szeroka gama opakowań próżniowych pozwala na dopasowanie praktycznie do każdego produktu i każdego urządzenia do pakowania próżniowego. Jeśli potrzebujesz specjalnego rozmiaru, nie ma problemu dla zamówień indywidualnych od 5.000 sztuk produkujemy każdy rozmiar worków i folii moletowanych. Zamówienia realizowane są na aukcjach indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi produktami.