STRONA W BUDOWIE

WRACAMY
WKRÓTCE

Na stronie obecnie prowadzone są prace. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy wkrtóce.

0 dni 00 godz 00 min 00 sec

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

UWAGA: W przypadku pytań o realizację złożonego zamówienia bardzo prosimy o wpisanie numeru zamówienia.
Polityka prywatności sklepu internetowego. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Novum Office Sp z o.o.). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres email do kontaktu : admin@vacbags.pl
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

INFORMACJE KONTAKTOWE

house

Novum Office Sp Z o.o.
ul. Gromadzka 46
30-719 Kraków

telephone

+48 126 530 406
+48 126 532 650

mail

sklep@vacbags.pl
zamowienia@vacbags.pl
magazyn@vacbags.pl

Masz pytania dotyczące tego, jak możemy Ci pomóc  lub Twojej firmie? Wyślij nam e-mail, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.